niedziela, 14 grudnia 2014

Odpowiedzi na Wasze pytania cz.5 - różne


7. [....] Jak się odżywiać i funkcjonować aby uniknąć chorób nowotworowych układu pokarmowego?

Większość naszych artykułów zdradza informacje jak wieść zdrowy tryb życia a tym samym unikać zarówno chorób cywilizacyjnych jak i nowotworowych. Proszę zerknąć do poniższych artykułów:
Każdy z pacjentów OTC obojętnie czy jest pacjentem z chorobami układu pokarmowego czy leczącym się z otyłości jest uczony przez nas zdrowego odżywiania oraz otrzymuje dietę dopasowaną do jego zdrowia, stylu życia i potrzeb.
W przypadku chorób nowotworowych przewodu pokarmowego obecnie medycyna dysponuje wieloma badaniami (np. badania laboratoryjne, USG, endoskopia itd.) które to pozwalają rozpoznać nowotwór lub zmiany w tkankach już w bardzo początkowym stadium i często udaje się całkowicie wyleczyć pacjenta. Więc jeśli coś Państwa niepokoi nie warto zwlekać, proszę powiedzieć lekarzowi a on zleci najlepsze badania, wyjaśni i rozwieje wątpliwości.


8. ...dlaczego mam takie kłopoty z wszelkim nabiałem.....odbija mi się i zwracam pomimo brania ortanolu na czczo.....

Od razu nasuwa się pytanie czy tylko nabiał wywołuje u Pani te dolegliwości? Jeżeli problem tylko i wyłącznie dotyczy nabiału to czy poza nabiałem pochodzącym od krowy,  również szkodzi np. mleko, sery kozie?  Objawy te mogą być związane z nietolerancją pokarmową ale nie muszą.

Nabiał zwierzęcy można zastąpić nabiałem roślinnym.
  • do zabielania zup, deserów -  mleko kokosowe
  • do kawy- mleko sojowe (dobrze się spienia) lub migdałowe
  • bardzo smaczne są również mleko owsiane i  ryżowe.
  • miękkie tofu - do deserów
  • twarde tofu
Radzimy wybrać się do doświadczonego gastroenterologa, on po zabraniu wywiadu i przeprowadzeniu badania dokładnie poprowadzi Panią przez proces leczenia.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...